שרון רואש Sharon Rouach Interior Design Signature

שרון רואש - עיצוב פנים אדריכלות פנים, בעלים

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  

 •  

  הבית לא נוח לכם? לא נעים לך להזמין אורחים? זה זמן רב שאתם חושבים לעשות שינוי ומתלבטים? אין לכם מספיק מקומות אחסון? אתם מסדרים את הבית אבל זה עדיין לא שם? סובלים מכאב כגב כשעושים כלים? אין לך איפה לתלות כביסה? הנעליים שלכם פזורים כל הזמן בכניסה לבית? ? המשרד שלכם מבולגן ולא נעים לכם להזמין אליו לקוחות? הנראות של העסק שלך אינו משקף אותך או את העסק? 
  אני יכולה לעזור לכם! 
  לעתים אנחנו זקוקים לדחיפה קלה ולעתים רוצים אנחנו עידוד כדי להתחיל. 
  שמי שרון רואש ואני בעלת משרד לעיצוב פנים בכפר נטר שנמצא בשרון. 
  המשרד שלי מומחה בתכנון ואדריכלות פנים לקראת שיפוץ, עיצוב פנים, הום סטיילינג לבית ולעסק.
  אני מזמינה אתכם לדבר איתי 054-7688777.

  המשרד Sharon Rouach Interior Design Signature לעיצוב ואדריכלות פנים נוסד על ידי שרון רואש. 
  שרון היא מעצבת פנים בהכשרתה והבעלים. 

  העבודה עם הלקוחות שלנו, בראש ובראשונה, נובעת מתודעה עמוקה לסביבת החיים וההשפעה שיש לה עליהם. מיומנות חזותית גבוה, ידע טכני רב, יכולת תכנון מוקפדת, התאמה לבקשות ולצרכים של הלקוחות ושנכונים ומתאימים רק להם - אלו הם המאפיינים של העבודה שלנו. 

  אז אם אתם מתעניינים בעיצוב? עומדים לפני שיפוץ?הבית לא נוח לכם? לא נעים לך להזמין אורחים? זה זמן רב שאתם חושבים לעשות שינוי ומתלבטים? אין לכם מספיק מקומות אחסון? אתם מסדרים את הבית אבל זה עדיין לא שם? סובלים מכאב כגב כשעושים כלים? אתם מעל גיל 60 ומתכננים לשפץ את הבית שלכם? אין לך איפה לתלות כביסה? הנעליים שלכם פזורים כל הזמן בכניסה לבית? המשרד שלכם מבולגן ולא נעים לכם להזמין אליו לקוחות? הנראות של העסק שלך אינו משקף אותך או את העסק? אתם רוצים להכנס לשיפוץ אבל חוששים מהתהליך? 

  שרון יכולה לעזור לכם! כי לעתים אנחנו זקוקים לדחיפה קלה ולעתים רוצים אנחנו עידוד כדי להתחיל. 

   

  שמי שרון רואש ואני בעלת משרד לעיצוב פנים בכפר נטר שנמצא בשרון. המשרד שלי מומחה בתכנון ואדריכלות פנים לקראת שיפוץ, עיצוב פנים, הום סטיילינג לבית ולעסק.

  אני מזמינה אתכם לדבר איתי 054-7688777.


BizMakeBiz פותח ע"י